Med iBinder är du alltid i trygga händer. Lär känna säljaren som är ansvarig för just ditt område. Tillsammans bygger vi grunden för samarbete

Country Manager

Patrik Emvall

031-730 40 52

patrik.emvall@iBinder.se

Halland, Jönköping & Östergötland

Jan Kennertsson

036-585 16 61

jan.kennertsson@iBinder.se

Kronoberg, Kalmar, Blekinge & Norra Skåne

Fredrik Tideman

0470-32 59 02

fredrik.tideman@iBinder.se

Skåne

David Huseby

073-862 38 62

david.huseby@iBinder.se

Stockholm Syd, Gotland & Södermanland

Daniel Aro

08-559 317 73

daniel.aro@iBinder.se

Örebro, Värmland, Västmanland, Uppsala & Skaraborg

Tommy Vik

070-1776833

tommy.vik@iBinder.se

Enterprise Sales

Anne-Charlotte Lagander

072-584 89 19

anne-charlotte.lagander@ibinder.com

Byggnet & Stockholm stad

Mats Carlsson

073-388 96 12

mats.carlsson@ibinder.se

Västra Götalands län

Ingemar Alsenfors

0701-13 87 57

ingemar.alsenfors@ibinder.se

Support

019-27 00 00

E-mail

support@ibinder.se

Boka en demo